BLM31KN121SH1L
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
BLM31KN121SH1L
Mfr.Part # : BLM31KN121SH1L
Manufacturer : Murata Electronics
Description : FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Stock : 238411
Product Category : Ferrite Beads and Chips
Current Rating (Max) : 6A
DC Resistance (DCR) (Max) : 20mOhm
Filter Type : Power Line
Impedance @ Frequency : 120 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 1
Operating Temperature : -55°C ~ 125°C